Equip

El nostre equip està format per experts del sector, tant en l'àmbit de l'agricultura i la tecnologia com en l'anàlisi de dades

Fran Garcia

Co-CEO
Doctorat en enginyeria agronòmica
f.garcia@e-stratos.eu

Víctor Falguera

CEO
Doctorat en enginyeria agronòmica i Doctorat en Agricultura, ciència de l’alimentació i tecnologia
v.falguera@e-stratos.eu

Víctor Falguera

CEO
Doctorat en enginyeria agronòmica i Doctorat en Agricultura, ciència de l’alimentació i tecnologia
v.falguera@e-stratos.eu

Josep Renard

CTO
Enginyer i Màster en Gestió del Coneixement i Informació
j.renard@e-stratos.eu

Marcel Robuster

COO
Especialista GIS · Consultor UAV
m.robuster@e-stratos.eu

Marcel Robuster

COO
Especialista GIS · Consultor UAV
m.robuster@e-stratos.eu

Joan Lordan

CMO
Doctorat en enginyeria agronòmica
j.lordan@e-stratos.eu

Josep Papió

CFO (Field)
Enginyer agrònom
j.papio@e-stratos.eu

Josep Papió

CFO (Field)
Enginyer agrònom
j.papio@e-stratos.eu

Víctor Montilla

CFO (Financial)
Enginyer forestal
v.montilla@e-stratos.eu

Francisco Fonseca

CRO
Doctorat en enginyeria agronòmica
f.fonseca@e-stratos.eu

Francisco Fonseca

CRO
Doctorat en enginyeria agronòmica
f.fonseca@e-stratos.eu

Oscar López

Desenvolupament de negoci
o.lopez@e-stratos.eu

Marc López

Desenvolupador de software
m.lopez@e-stratos.eu

Marc López

Desenvolupador de software
m.lopez@e-stratos.eu

Alberto Vela

Científic de Dades
Bioinformàtic
a.vela@e-stratos.eu